Süva- ja eripuhastus

Süva- ja eripuhastus muutub aktuaalseks, kui ruumid vajavad põhjalikumat koristamist. Eripuhastus võib hõlmata näiteks akende pesemist, põrandate süvapesu ja vahatamist ning tekstiilpindade puhastamist. Meil on olemas eripädevus mitmesuguste pindade ja materjalide põhjalikuks puhastamiseks, kus on tähtis saavutada parim võimalik lõpptulemus pinda kahjustamata.

Võrreldes hoolduskoristusega on süva- ja eripuhastus palju põhjalikum puhastus, mis keskendub ruumide ja pindade detailsele puhastamisele. Suurpuhastust võib teha korrapäraste ajavahemike järel hoolduskoristusele lisaks või alati, kui tekib vajadus põhjalikumaks puhastamiseks.

Koristuse maht kaardistatakse ja lepitakse alati kliendiga eraldi kokku. Eripuhastuse eeliseks pole mitte ainult puhtam ja värskem keskkond, vaid ka ruumi ja pindade korrashoid; eripuhastus suudab parimal juhul aeglustada pinnamaterjalide kulumist ja samal ajal pikendada nende kasutusiga ning vältida võimalikke parandusmeetmeid.

Põhjalik puhastamine võib lisaks tavapärastele puhastusprotseduuridele hõlmata endas näiteks järgnevaid sektsioone:

Põrandate pesu masinaga ja võimalik vaha eemaldamine

Põrandapinna pesujärgne käsitelmine kaitsevahendiga

Põrandate läigestamine

Vaipkattepõranda ja muude tekstiilpindade pesu

Akende ja muude klaaspindade pesu

Mööbli puhastus ja pesu

Sujuv koristus oma ala professionaalidelt

Ruumide puhtuse hoidmiseks piisab tavalisest hoolduskoristusest kuid aeg-ajalt on vaja ka aknaid pesta või põrandaid vahatada. Süva- ja eripuhastus nõuavad rohkem tööaega ning ka erinevate pindade puhastamisele ja käitlemisele spetsialiseerunud personali.

Meilt saate asjatundliku teenuse, mis on täielikult teie vajadustele kohandatud. Planeerimisel on abiks meie enda kontaktisik kes vastutab ka tõrgeteta teostuse ja kvaliteetsete tulemuste eest.

Kui märkame seoses hoolduskoristusega kliendi ruumides vajadust suurpuhastuse järele, võtame alati kliendiga ühendust ja kaardistame olukorra koos.

Tallinna

Soome