Hoolduskoristus ettevõtetele

Kindla sagedusega regulaarselt sooritatav koristus tagab soovitud puhtusetaseme. 

Puhtuse tase määratakse kindlaks koos kliendiga ning selles võetakse arvesse lisaks kliendi soovidele ka ruumi otstarvet ja hügieeninõudeid. Hoolduskoristust tehakse kokkulepitud ajavahemike järel, näiteks iga päev, kord nädalas või kord kuus. Samuti oleme valmis koostama ka erineva graafiku vastavalt kliendi soovidele.

Kvaliteetne ärikoristus on võimalik Tallinnas ja selle lähiümbruses.

Pakume puhastusteenust igas suuruses ettevõtetele; meil on võimalus ja paindlikkus hoolitseda nii suurte kui ka väikeste ruumide puhtuse eest. Lisaks hoolduspuhastusele saab meilt vajadusel ka põhjalikuma süva- ja eripuhastuse, mis võib sisaldada näiteks akende pesu ning põrandate põhjalikku puhastamist ja vahatamist aga ka tekstiili ja mööbli pesu.

Lisaks traditsioonilistele puhastusteenustele pakume laia valikut kõrvalteenuseid. Tellimuse taseme määramisel arvestatakse hügieeninõudeid, ruumide vanust ja pinnamaterjalide seisukorda ning ruumide otstarvet ja kasutusmäära.

Professionaalne puhastus kuulates klienti

Iga koristus tehakse sama hoolikalt ja professionaalselt, olenemata olukorrast. Oleme koos klientidega püüdnud luua terviklikku teenusepakkumist, mida nõudluse kasvades uuendame. Kui meie valik ei sisalda teenust, mida te kasutaksite, andke meile sellest teada; leiame kindlasti üheskoos sellele lahenduse! Meie ambitsioonikas eesmärk on teenindada igat klienti paremini kui ükskõik kes meie konkurentidest!

Kui vajad professionaalset ettevõtte puhastust – võta ühendust!

Tallinna

Soome