Koristus ettevõtetele Tallinnas

KORISTUSTEENUS JA KONTORIKORISTUS ETTEVÕTETELE

Hoolduskoritus ja muud koristusteenused Tallinna piirkonnas ettevõtetele – IHP pakub paindlikku ja terviklikku teenust! Pakume oma klientidele kvaliteetset koristusteenust, olgu selleks siis kontorikoristus, restoranikoristus, muu äriruumikoristus või veelgi nõudlikum eripuhastus. Lisaks kvaliteetsele ja sujuva graafikuga tehtud tööle saad meilt ka mitmekülgse kliendisõbraliku teeninduse.

HOOLDUSKORISTUS IGALE OBJEKTILE TALLINNAS

Puhtuse tase määratakse kindlaks koos kliendiga ning selles võetakse arvesse lisaks kliendi soovidele ka ruumi otstarvet ja hügieeninõudeid. Hoolduskoristust tehakse kokkulepitud ajavahemike järel, näiteks iga päev, kord nädalas või kord kuus. Samuti oleme valmis koostama ka erineva graafiku vastavalt kliendi soovidele.

Kvaliteetne ärikoristus on võimalik Tallinnas ja selle lähiümbruses.

 

KORISTAMINE – AKNAPESU VÕI MÖÖBLI PUHASTUS

Süva- ja eripuhastus muutub aktuaalseks, kui ruumid vajavad põhjalikumat koristamist. Eripuhastus võib hõlmata näiteks akende pesemist, põrandate süvapesu ja vahatamist ning tekstiilpindade puhastamist. Meil on olemas eripädevus mitmesuguste pindade ja materjalide põhjalikuks puhastamiseks, kus on tähtis saavutada parim võimalik lõpptulemus pinda kahjustamata.

KÕRVALITEENUSED PESUTEENUSEST TAIMEDE HOOLDUSENI

Lisaks koristusteenustele pakume oma lepingulistele klientidele ka erinevaid tööruumi- ja kõrvalteenuseid. Hoolduskoristusega osutatavad lisateenused on välja töötatud meie klientide soovidest ja nõudmistest lähtuvalt. Teenused on aastate jooksul arenenud praegusele kujule ja nende eesmärk on vabastada rohkem kliendi ressursse tegeliku töö jaoks.

IHP Tallinn

Piirkonnajuht

Külastusaadress

Rävala pst 2
10145 Tallinn

Arved

Arvete saatmise juhised

Kliendihaldur

Kliendihaldur

 
Andrei Tõnissaar
[email protected]
+372 53 934 373