Tööruumi- ja kõrvalteenused lepingulistele klientidele

Lisaks koristusteenustele pakume oma lepingulistele klientidele ka erinevaid tööruumi- ja kõrvalteenuseid. Hoolduskoristusega osutatavad lisateenused on välja töötatud meie klientide soovidest ja nõudmistest lähtuvalt. Teenused on aastate jooksul arenenud praegusele kujule ja nende eesmärk on vabastada rohkem kliendi ressursse tegeliku töö jaoks.

SANITAARTEHNILISED TEENUSED

Meie teenus hõlmab terviklikult kogu sanitaarhügieeni. Teenuse eeliseks on see, et Sa ei pea üldse muretsema sanitaartehnika või nende tarne pärast.

VAHETUSVAIPADE TEENUS

Vahetusvaibad aitavad Teie ruume puhtana hoida. Meie vahetusvaibad on kvaliteetsed ning saadaval paljudes erinevates värvides ning suurustes nii, et meilt leidub alati sobiv valikuvariant mitmetesse ruumidesse.

PESUPESEMISTEENUS

Alati puhas pesu. Meie pesuteenus hoolitseb kõige vajaliku eest alates aeg-ajalt saunapesu pesemisest ja puhta pesu teieni tagasitoomisest.

TAIMEDE HOOLDUS

Meie taimede hooldaja vastutab taimede hoolitsemise eest nende kastmise, väetamise ja iga-aastase hooldusega.

Lepinguliste klientide eelised

Meie kõrvalteenuseid on meie lepinguliste klientide kasutuses ja need võimaldavad meie klientidel koondada veelgi suurem kontoriteenuste osalus korraga teenusepakkujale ehk siis meile IHP-le. Lisaks kuludele säästab see ka aega ja vaeva kuna kõigi teenuste eest vastutab üks kontaktisik.

Tallinna

HelsinkiEspooVantaaTampereTurkuOuluJyväskyläKuopioKouvola